Ako na vrásky?

Staráte sa o pokožku pravidelne, používate krémy, chránite pleť pred slnkom, chodíte na kozmetiku a stálej vám pribúdajú vrásky? Je to pochopiteľné, pretože pokožka potrebuje tiež vnútorné výživu, aby bola pružná a aby sa vrásky nerobili.

Viete, prečo vznikajú vrásky? S pribúdajúcim vekom produkcia kolagénu a kyseliny hayluronové v tele klesá, kolagénové vlákna sa stenčujú, priestor sa medzi nimi zmenšuje (vypĺňa ho kyselina hyaluronová, ale pri jej zníženej produkcie medzery medzi vláknami mizne). Kolagénové vlákna sa priblíži k sebe, "slepí sa", nevydržia záťaž, pretože sú poškodené nedostatkom kolagénu a zlomí sa ... Vznikne vráska, ktorá sa prehlbuje, pretože telo nevyrába dostatočné množstvo kyseliny hyalurónovej a kolagénu.

Dá sa proces tvorby vrások ovplyvniť? Určite áno! Pravidelným užívaním prípravkov Hyalive a Collagenlive možno doplniť chýbajúce kyselinu hyaluronovú a kolagén v tele, posilniť kolagénové vlákna, zvýšiť priestor medzi nimi, podporiť celkovú hydratáciu a regeneráciu pleťou.

Collagenlive je doplnok stravy s jedinečnou kombináciou bioaktívneho morského kolagénu (peptidy), vitamínu C, mangánu a extraktu z kadidlovníka pilovitého (Boswellia serrata).

Kolagén je najdôležitejšia bielkovina ľudského tela, súčasť všetkých spojivových a väzivových tkanív.

Vitamín C prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu krvných ciev, kože, kostí a chrupaviek. Tiež ďalej prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

Mangán prispieva k udržaniu zdravých kostí a k normálnej tvorbe spojivových tkanív.

Zloženie prípravku Hyalive je výsledkom výskumu príčin starnutia pleťou a organizmu všeobecne.

S postupujúcim vekom klesá produkcia kyseliny hyalurónovej, koenzýmu Q10 a zvyšuje sa spotreba vitamínu C, preto pre dobré fungovanie nášho tela potrebujeme doplniť tieto látky vo forme doplnkov stravy - nemáme možnosť zariadiť kontinuálny prísun potrebných látok z potravín každý deň.

Kyselina hyalurónová sa vyskytuje prirodzene v ľudskom tele v mäkkých spojivových tkanivách a takmer polovica z nej je obsiahnutá v pokožke. Kyselina hyalurónová je hlavnou zložkou synoviálnej tekutiny - "kĺbového mazu", ktorý chráni kĺby proti nárazom. Nedostatok kyseliny hyalurónovej v organizme sa môže prejavovať vznikom vrások, ochabnutie pokožky, stratou pružnosťou pleťou a bolesťami kĺbov.

Koenzým Q10 je súčasťou mnohých dôležitých životných procesov v ľudskom tele a podieľa sa predovšetkým na dýchacím procesu v bunkách tela. Najviac koenzýmu Q10 je spotrebovaný v srdci a pľúcach.

Výhodný balík "Dokonalá pleť" obsahuje 2 balenia Hyalive a 2 balenia Collagenlive, ktorý zaistí komplexnú starostlivosť o pleť zvnútra, zabráni tvorbe vrások a zregeneruje pleť.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie