Čo si priať pod stromček?

Oblečenie, vôňu alebo šperk? Dnešná doba nás vedie k tomu, aby sme predovšetkým mysleli na svoje zdravie. Čo pre seba môžeme v tomto smere urobiť? Udržiavať zdravú životosprávu, pohyb a psychickú pohodu. K zdravému životnému štýlu bez pochyby patrí užívanie vitamínov a doplnkov stravy, ktoré napomáhajú nášmu telu v prevencii pred rôznymi chorobami a zachovať vitalitu.

Kyselina hyalurónová a kolagén - dve látky, ktoré vedia riešiť rad problémov a tiež rade z nich predchádzať.

Kyselina hyaluronová je látka prirodzene sa vyskytujúca v tele. Nachádza sa prevažne v pokožke (70% z celkového množstva), potom v kĺboch, šľachách, väzivách a v očnom sklovci. Kyselina hyalurónová je známa svojou ohromujúci schopnosťou priťahovať, viazať a udržiavať vodu. S pribúdajúcim vekom produkcia kyseliny hyalurónovej v organizme klesá, čo vedie k dehydratácii pleti, vzniku vrások a opotrebované kĺbovej chrupavky. Kyselina hyalurónová slúži ako zdroj hydratácie v pokožke a ako lubrikant pre kĺby. Tiež však znižuje tvorbu vrások, urýchľuje hojenie rán a zlepšuje pohyblivosť kĺbov.

Kolagén je bielkovina, ktorá ovplyvňuje vzhľad našej pokožky, kvalitu vlasov, nechtov i zubov a práve jemu vďačíme aj za zdravé kĺby a väzy. Bioaktívne morský kolagén je proteín vo forme peptidov, ktorý sa dobre vstrebáva a má rýchly nástup účinkov. Morský kolagén dodá pleti pružnosť a hydratáciu, vlasom lesk a hustotu, nechtom pevnosť a kĺbom lepšiu pohyblivosť.

Kyselina hyalurónová a kolagén je zohraná dvojka, ktorá pracuje spoločne, ale má rozdelené funkcie. Kyselina hyaluronová má na starosť hydratáciu a pružnosť pleti i kĺbov, kdežto kolagén im dodáva pevnosť a zároveň udržuje ich štruktúru.

Od akého veku by sme mali začať s užívaním kyseliny hyalurónovej a kolagénu, aby sme si udržali krásu a zdravie?

18 + ... Máte problémy s akné či máte drobné jazvičky na pleti? Často športujete a namáhate tak svoje kĺby? V tom prípade je práve pre Vás vhodným doplnkom stravy Kyselina hyalurónová Vitage, ktorý obsahuje čistú kyselinu hyalurónovú. Tento prípravok podporí hojenie a tlmí zápal v pleti, zlepší pružnosť šliach a ochráni kĺby pred nadmernou námahou.

25 + ... Od tohto veku začína klesať produkcia vlastnej kyseliny hyalurónovej i kolagénu a je vhodné začať s jej doplňovaním v podobe doplnkov stravy v rámci prevencie vzniku vrások, straty pružnosti pleti a opotrebované kĺbov. Doporučené prípravky: Kyselina hyalurónová Vitage + Collagenlive (bioaktívny morský kolagén, extrakt z Botswelia serrata, vitamín C, mangán). Dĺžka užívania: minimálne 2 mesiace raz za rok.

35 + ... Nádherný vek, v ktorom by používanie kyseliny hyalurónovej a kolagénu malo byť samozrejmosťou, pretože vlastnej produkcie je znížená na 50% a od veku 45+ už je len na 10%. Odporúčané produkty: Hyalive a Collagenlive. Prípravok Hyalive obsahuje kyselinu hyaluronovú, koenzým Q10 (pomáha regenerácii buniek) a vitamín C (silný antioxidant, ktorý priaznivo pôsobí na pleť a kĺby). Hyalive a Collagenlive Vám dodajú látky, ktoré zlepšia pružnosť a hydratáciu pokožky, zjemní existujúce vrásky, pričom znižuje tvorbu nových, zväčší množstvo kĺbovej tekutiny, zníži bolesť spôsobenú pohybom a v neposlednom rade spevní kĺby a chrupavky. Odporúčané užívanie: 3-4 dvojmesačné kôry za rok s mesačnou prestávkou.

Prajte si krásu a zdravie!

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie