Kyselina hyalurónová a kolagén – zohraná dvojica v boji so starnutím

Kyselina hyalurónová a kolagén sú kľúčovou súčasťou zdravej a mladistvej pokožky a rovnako aj dobre fungujúcich kĺbov. Dohromady tvoria mocné duo v boji proti starnutiu. Každá zložka tejto dvojice má v organizme svoju nezameniteľnú funkciu. Zároveň sa ale navzájom dopĺňajú v procese udržiavania zdravia.

Kyselina hyalurónová je základným komponentom pokožky. Podporuje tvorbu kolagénu a udržiava ho v hydratovanom stave. Kolagén spevňuje pokožku, zatiaľ čo kyselina hyalurónová vyživuje a hydratuje kolagén. Kyselina hyalurónová zadržiava vodu, udržuje kolagén hydratovaný, "šťavnatý" a elastický - to sú úlohy, ktoré nedokáže v tele plniť nikto iný.

Mladí ľudia majú pevnú, hladkú a elastickú pleť, pretože majú v tele vysokú koncentráciu kyseliny hyalurónovej. Tieto zásoby prirodzene klesajú s vekom a stárnutie sa stáva  viditeľnejším, pretože naša koža stráca elasticitu a pevnosť. Doplnením zásob kyseliny hyalurónovej možno spomaliť proces starnutia pleti a kĺbov, a tým predĺžiť mladosť.

Kyselina hyalurónová od Vitage Vám prinesie "šťavnatú" pleť a pomôže v boji proti starnutiu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie