Intenzívna starostlivosť o pleť a kĺby

Akcia
€63,60 –16 %
tdtert
€63,60 –16 % €53,40
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2022

vegan

Výhodný balíček obsahuje 4 prípravky Kyselina hyalurónová Vitage pre intenzívnu starostlivosť (2 kapsuly denne) po dobu 4 mesiacov o pleť a kĺby s výrazným regeneračným efektom: zlepšuje hydratáciu pokožky a kĺbov, brzdí proces starnutia pleti, znižuje tvorbu vrások, urýchľuje proces hojenia, podporuje tvorbu kolagénu a celkovo regeneruje pokožku.

  • Pleť bez vrások
  • Hydratácia pleti
  • Starostlivosť o kĺby

Detailné informácie

Podrobný popis

Kyselina hyalurónová sa v ľudskom tele vyskytuje úplne prirodzene. Pôsobí v mäkkých spojivových tkanivách a takmer polovica z nej je obsiahnutá v pokožke. Jej nedostatok sa v organizme môže prejavovať viacerými spôsobmi, ktoré sú bohužiaľ viditeľné zvonka: vznikajú a prehlbujú sa vrásky, ochabuje pokožka, pleť stráca pružnosť. Naviac nás začínajú bolieť veľké kĺby – bedrové, kolenné, ramenné.

Kyselina hyalurónová sa nachádza sa v priestore medzi bunkami v medzibunkovej hmote. Viaže na seba vodu a je zdrojom hydratácie. S rastúcim vekom klesá produkcia kyseliny hyalurónovej v tele kvôli mnohým faktorom: znižuje sa hormonálna aktivita, máme nedostatok vitamínov, predovšetkým vitamínu C a minerálov, hlavne draslíka, železa a zinku. Okolo štyridsiateho roku života sa množstvo hyalurónovej kyseliny v tele zníži až na polovicu v porovnaní s momentom narodenia. Priamym následkom je dehydratácia pleti, vznik vrások, zníženie pohyblivosti kĺbov a ich prvé bolesti

Balíček "Intenzívna starostlivosť o pleť a kĺby" doplní zásoby kyseliny hyalurónovej, zlepší hydratáciu pokožky- bude viac pružná a elastická, zjemní existujúce vrásky a zabráni vzniku nových, podporí tvorbu kolagénu, ktorý spevní pleť, ochráni kožu od negatívneho vplyvu UV žiarenia a tým spomalí proces jej starnutia, zvýši premazávanie kĺbov a ich pohyblivosť.

Co je pod obalem?

kys.hyalKyselina Hyaluronová

Udržuje kůži a pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. Pečuje o kolagenová vlákna, které pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek.

Často kladené dotazy k produktu

Vstřebává se kyselina hyaluronová v tabletách?

Výzkumy prokázaly, že perorální používání kyseliny hyaluronové ve formě kapslí nebo tablet zvyšuje její koncentraci v pokožce a proto můžeme konstatovat, že ano – vstřebává se.

Jaké je doporučené dávkování přípravku Kyselina hyaluronová?

Doporučujeme začít užívání dávkou 2 tobolky denně a po měsíci přejít na dávkování 1 tobolku denně. Pro zajištění dlouhotrvajícího efektu je vhodnější použit dávkování 2 tobolky po celou dobu terapii.

Jak kyselina hyaluronová v tabletách dokáže vyhladit vrásky?

Vrásky vznikají kvůli tomu, že kolagenová vlákna v pokožce nejsou pružná, hydratovaná a lámou se kvůli tomu, že v okolním prostoru je málo kyseliny hyaluronové , která je drží napnuté. Kyselina hyaluronová na sebe umí navázat velké množství vody a díky tomu vyplnit prostor mezí kolagenovými vlákny, umí zabránit jejich další destrukce a má schopnost jim vrátit pružnost.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie