Kyselina hyalurónová Vitage

Akcia
€17,90
Skladom
Môžeme doručiť do:
27.5.2022

vegan

Je vám 20+, 35+ alebo 45 + a máte starostí s pokožkou? Máme pre vás účinnú pomoc- doplnok stravy Kyselina hyalurónová Vitage.  20+ .. problémy s akné a potrebujete, aby sa pokožka rýchle zahojila? Riešenie - Kyselina hyalurónová Vitage. 35+ ..objevují sa prvé príznaky starnutia pleti- vrásky, strata pružnosťou a hlavne obavy, že sa to môže zhoršovať. Máme riešenie - Kyselina hyalurónová Vitage. Ste 45+, na vrásky už ste sa zvyknutá, pleť začína byt zvädnutá, menej elastická, kĺby začínajú vŕzgať, ale vy by ste chcela ten proces zpomalit..Kyselina hyalurónová Vitage v dávke 2 kapsuly denne po dobu 4 mesiacov to zvládne!

  • Pleť bez vrások
  • Hydratácia pleti
  • Starostlivosť o kĺby

Detailné informácie

Podrobný popis

 Kyselina hyalurónová sa v ľudskom tele vyskytuje úplne prirodzene. Pôsobí v mäkkých spojivových tkanivách a takmer polovica z nej je obsiahnutá v pokožke. Jej nedostatok sa v organizme môže prejavovať viacerými spôsobmi, ktoré sú bohužiaľ viditeľné zvonka: vznikajú a prehlbujú sa vrásky, ochabuje pokožka, pleť stráca pružnosť. Naviac nás začínajú bolieť veľké kĺby – bedrové, kolenné, ramenné.

Kyselina hyalurónová sa nachádza sa v priestore medzi bunkami v medzibunkovej hmote. Viaže na seba vodu a je zdrojom hydratácie. S rastúcim vekom klesá produkcia kyseliny hyalurónovej v tele kvôli mnohým faktorom: znižuje sa hormonálna aktivita, máme nedostatok vitamínov, predovšetkým vitamínu C a minerálov, hlavne draslíka, železa a zinku. Okolo štyridsiateho roku života sa množstvo hyalurónovej kyseliny v tele zníži až na polovicu v porovnaní s momentom narodenia. Priamym následkom je dehydratácia pleti, vznik vrások, zníženie pohyblivosti kĺbov a ich prvé bolesti.

 graf

Doplnok stravy Kyselina hyaluronová Vitage je určený na doplnenie hladiny kyseliny hyalurónovej v organizme.

Včasný začiatok pravidelného užívania kyseliny hyalurónovej vo forme doplnku stravy vám pomôže zlepšiť hydratáciu pokožky, zabrániť vzniku nových vrások, zredukovať množstvo a hĺbku existujúcich vrások. Jej zvýšená koncentrácia v kĺboch ich chráni proti poškodeniu. To preto, že kyselina hyalurónová je prirodzene obsiahnutá v synoviálnej tekutine každého kĺbu a s vekom sa jej množstvo v tele znižuje. Následkom zníženia koncentrácie kyseliny hylaurónovej je vysúšanie synoviálnej tekutiny v kĺbovom puzdre a tým horšie premazávanie kĺbov pri pohybe. Urýchľuje se opotrebovanie kĺbov a nástup artrózy.

Prípravok Kyselina hyalurónová odporúčame užívať 2 až 3 mesiace v dávke 1-2 tobolky denne. Za túto dobu dochádza k doplneniu potrebného množstva kyseliny hyalurónovej v pokožke a v synoviálnej tekutine kĺbov a sú viditeľné prvé výsledky užívania: pevnejšia a hydratovanejšia pleť, zjemnenie vrások, lepšia pohyblivosť kĺbov.

Pre väčší efekt doporučujeme používanie prípravku Kyselina hyalurónová Vitage opakovať 2 až 3 krát do roka, aby sa priebežne vytvárali jej zásoby a zachovala sa vnútorná hydratácia pokožky a ochrana kĺbov.

Zloženie prípravku: Kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) 40 mg, inulin 155 mg ,hydroxypropylmethylcelulóza (kapsula).

Prípravok Kyselina hyalurónová Vitage neobsahuje želatínu, prísady a farbivá, je vhodný pre vegánov.

Dávkovanie: 1x denne 1-2  tobolky

Obsahuje: 60 toboliek .

Balenie vystačí na 2 mesiace

 

 Co je pod obalem?

kys.hyalKyselina Hyaluronová

Udržuje kůži a pojivové tkáně v našem těle v dobré kondici. Díky svým vynikajícím hydratačním vlastnostem je coby dobrý „zahradník“ pravidelně „zavlažuje“. Pečuje o kolagenová vlákna, které pak zůstávají pevné a pružné. Dostatek kyseliny hyaluronové je viditelný na první pohled – pokožka je hladká a bez vrásek.

Často kladené dotazy k produktu

Vstřebává se kyselina hyaluronová v tabletách?

Výzkumy prokázaly, že perorální používání kyseliny hyaluronové ve formě kapslí nebo tablet zvyšuje její koncentraci v pokožce a proto můžeme konstatovat, že ano – vstřebává se.

Jaké je doporučené dávkování přípravku Kyselina hyaluronová?

Doporučujeme začít užívání dávkou 2 tobolky denně a po měsíci přejít na dávkování 1 tobolku denně. Pro zajištění dlouhotrvajícího efektu je vhodnější použit dávkování 2 tobolky po celou dobu terapii.

Jak kyselina hyaluronová v tabletách dokáže vyhladit vrásky?

Vrásky vznikají kvůli tomu, že kolagenová vlákna v pokožce nejsou pružná, hydratovaná a lámou se kvůli tomu, že v okolním prostoru je málo kyseliny hyaluronové , která je drží napnuté. Kyselina hyaluronová na sebe umí navázat velké množství vody a díky tomu vyplnit prostor mezí kolagenovými vlákny, umí zabránit jejich další destrukce a má schopnost jim vrátit pružnost.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie